KONST / Litografier / Litografi 14912004
nr 1491 2004
Litografi
Drottningholm, ej signerad, 38x50 cm, yttermått inklusive ram: 42x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:25:38
10/9 07:28:09
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm